Diplomant dodiplomskega študijskega programa Podjetništvo in mednarodno poslovanje

158Prodekan za znanstveno-raziskovalno dejavnost

andrej vrviscarŠtudent 3. letnika dodiplomskega študijskega programa Podjetništvo in mednarodno poslovanje
zaposlen: MORS/SV

Tina SusmanDiplomantka ERUDIO VS

• Za študij trajnostnega turizma na Erudiu sem se odločila že v srednji šoli.

»Predvsem zato, ker sem iskala nadaljnje šolanje, ki bi mi omogočalo, da bi bila doma in poleg študija tudi delala.
    Med študijem na Erudiu pridobivam ogromno znanja, ki ga uporabljam pri delu v našem kampu.
    Študij na Erudiu bi priporočala prav vsem, še posebej pa tistim s pomanjkanjem časa.«

Katarina Fatur študentka dodiplomskega študijskega programa Trajnostni turizem
  • Zakaj ERUDIO visokošolsko središče?

»Strokoven kader, zanimivi predavatelji, visoka odzivnost, odlična prilagodljivost (on-line predavanja s pogledom nazaj)...
    Priporočam vsem! Predvsem podjetnikom z razgibanim urnikom, kot sem sam.«

Uroš Mekinc direktor podjetja Šola vožnje Mekinc,
    študent dodiplomskega programa programa Podjetništvo in mednarodno poslovanje