Znanja in kompetence za sodobna, dinamična poslovna okolja

Poslanstvo ERUDIO Visokošolskega središča je ponuditi privlačne in inovativne študijske programe kot kakovostno osnovo za diplomantovo oz. magistrovo uspešno kariero.

Organizacijo študija na ERUDIO VS prilagajamo potrebam študenta, ki se sooča z izzivom usklajevanja različnih obveznosti in vlog, v katerih se znajde v službi, doma in v prostem času. Izobraževanje poteka v manjših skupinah, ki omogočajo individualno obravnavo študentov.

Odlikujejo nas osebni, partnerski pristop do študentov, sledenje najnovejšim trendom na področju online in klasičnega izobraževanja in prizadevanje opremiti študente tako s praktičnimi izkušnjami kot s teoretskimi znanji.

Cilj ERUDIO Visokošolskega središča  je izobraževati prilagodljive in iznajdljive diplomante, ki so pripravljeni na izzive hitro spreminjajočega se sveta.

V ta namen ERUDIO Visokošolsko središče nudi programe, ki jih odlikuje širok nabor aplikabilnih študijskih vsebin, ki študentu izbrane smeri omogočajo, da specifične teorije in koncepte preverjajo v praksi in tako stalno preverjajo njihovo dodano vrednost.

• Za študij trajnostnega turizma na Erudiu sem se odločila že v srednji šoli.

»Predvsem zato, ker sem iskala nadaljnje šolanje, ki bi mi omogočalo, da bi bila doma in poleg študija tudi delala.
    Med študijem na Erudiu pridobivam ogromno znanja, ki ga uporabljam pri delu v našem kampu.
    Študij na Erudiu bi priporočala prav vsem, še posebej pa tistim s pomanjkanjem časa.«

Katarina Fatur študentka dodiplomskega študijskega programa Trajnostni turizem
  • Zakaj ERUDIO visokošolsko središče?

»Strokoven kader, zanimivi predavatelji, visoka odzivnost, odlična prilagodljivost (on-line predavanja s pogledom nazaj)...
    Priporočam vsem! Predvsem podjetnikom z razgibanim urnikom, kot sem sam.«

Uroš Mekinc direktor podjetja Šola vožnje Mekinc,
    študent dodiplomskega programa programa Podjetništvo in mednarodno poslovanje