• Kaj ste pridobili s študijem?

»Znanje, ki ga je mogoče dobro izkoristili pri razvoju slovenskega turizma.«

Sabina Zajc študentka dodiplomskega študijskega programa Dediščinski in kulinarični turizem
Znanja in kompetence za sodobna, dinamična poslovna okolja

Poslanstvo ERUDIO Visokošolskega središča je ponuditi privlačne in inovativne študijske program kot kakovostno osnovo za diplomantovo uspešno kariero.

Na ERUDIO Visokošolskem središču si prizadevamo organizacijo študija prilagoditi potrebam študenta, ki se sooča z izzivom usklajevanja različnih vlog in vidikov življenja. Izobraževanje poteka v manjših skupinah, ki omogočajo individualno obravnavo. Odlikujemo se v osebnem pristopu do študentov.

Cilj ERUDIO Visokošolskega središča  je zagotavljati trgu prožne diplomante, ki so pripravljeni na izzive hitro spreminjajočega se sveta.

V ta namen ERUDIO Visokošolsko središče izobražuje profil diplomantov s širokim, uporabnim znanjem s področja izbrane študijske smeri, ki je nadgrajeno s specifičnimi znanji, veščinami in kompetencami s področij izbrane študijske smeri.