• Kaj ste pridobili s študijem?

»Znanje, ki ga je mogoče dobro izkoristili pri razvoju slovenskega turizma.«

Sabina Zajc študentka dodiplomskega študijskega programa Dediščinski in kulinarični turizem

REFERENT v referatu visoke šole M/Ž

ERUDIO Visokošoslko središče je član poslovne in izobraževalne skupine ERUDIO, ki ima 25-letno tradicijo na področju izobraževalnih storitev. ERUDIO Visokošolsko središče deluje že 8 let in stremi k stalnemu razvoju izobraževalnih programov, študentov in svojih zaposlenih.

Delamo kakovostno; na vseh področjih si prizadevamo biti resen in učinkovit partner. To dokazujejo naši diplomanti – odgovorni, samostojni in podjetni posamezniki, ki zasedajo najrazličnejša delovna mesta v Sloveniji in tujini. Tudi strokovna ekipa naših šol ne zaostaja za svojimi študenti. Znani smo po naprednem sistemu online študija, ki privablja študente iz cele Slovenije ter iz tujine; v prihajajočem študijskem letu bomo na Visoki poslovni šoli ERUDIO pričeli z izvedbo magistrskega študija podjetništva in mednarodnega poslovanja. Kot mlada ekipa imamo vedno veliko novih idej. Če vam je to v izziv,  ste zanesljivi, organizirani in komunikativni, vas vabimo v naš kolektiv.

Vaše naloge bodo:

• komunikacija s študenti in predavatelji,
  • skrb za promocijo, prodajo in vpis v študijske programe,
  • skrbništvo nad izobraževalnimi programi,
  • svetovanje študentom pri študiju, pripravi diplomskih del,
  • vnos in obdelava različnih podatkov,
  • skrb za podatkovne baze,
  • možnost sodelovanja pri različnih internih projektih in aktivnostih,
  • različna administrativna dela.

Pričakujemo:

• zaključeno vsaj VI/2. stopnjo izobrazbe (I. bolonjska stopnja),
  • vsaj 1 leto delovnih izkušenj na podobnih delovnih mestih,
  • veselje do dela z ljudmi,
  • samoiniciativnost,
  • natančnost, sposobnost organizacije in načrtovanja,
  • prilagodljivost in zmožnost dela v skupini,
  • poznavanje računalniških programov MS Office,
  • dobro razvite sposobnosti ustnega in pisnega izražanja,
  • izkušnje v prodaji so prednost.

Kaj nudimo:

• zaposlitev za določen čas  enega leta s poskusno dobo 3 mesecev,
  • prijeten in mlad kolektiv,
  • zanimivo in dinamično delo,
  • ustrezno pomoč in podporo pri delu od začetka,
  • urejeno delovno okolje in parkirišče,
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja.

Selekcijski postopek bo vključeval psihološko testiranje.

Delovno mesto je na sedežu šole, v Ljubljani.

Vaš življenjepis in izpolnjen obrazec (ki se šteje za prijavo) pričakujemo do 28.01.2019 na mail kadrovska@erudio.s s pripisom v zadevi »Delovno mesto Referent_ime in priimek«. Za več informacij lahko pokličete na 01/548-37-66.

Obrazec izpolnite na povezavi: https://goo.gl/forms/HxaquVsRpcQY7Xw72

• NE POZABITE NASE

Bliža se toplejši del leta, ko imamo navadno več možnosti in volje za “športanje”, zato je sedaj pravi čas, da začnemo z osnovno telesno pripravo. Poleg nizko intenzivne aerobne vadbe so za začetek priporočljive tudi osnovne krepilne vaje. Vaja 1:... Nadaljuj z branjem →

• NEGA KOŽE POZIMI