ERUDIO Visokošolsko središče ima akreditacijo za izvajanje visokošolskih strokovnih dodiplomskih študijskih programov Podjetništvo in mednarodno poslovanje (1. stopnja) in Dediščinski in kulinarični turizem (1. stopnja) ter za izvajanje podiplomskega magistrskega študija Podjetništva in mednarodnega poslovanja (2. stopnja) v Sloveniji.

Diplomanti programa 1. stopnje Podjetništvo in mednarodno poslovanje pridobijo naziv DIPLOMIRAN EKONOMIST (VS) / DIPLOMIRANA EKONOMISTKA (VS).

Diplomanti programa 1. stopnje Dediščinski in kulinarični turizem pridobijo naziv DIPLOMIRAN ORGANIZATOR TRAJNOSTNEGA TURIZMA (VS) / DIPLOMIRANA ORGANIZATORKA TRAJNOSTNEGA TURIZMA (VS)

Diplomanti programa 2. stopnje pridogijo naziv MAGISTER PODJETNIŠTVA IN MEDNARODNEGA POSLOVANJA / MAGISTRICA PODJETNIŠTVA IN MEDNARODNEGA POSLOVANJA.

Prilagamo predmetno dokumentacijo na vpogled.

Sklep NAKVIS o akreditaciji dodiplomskega študijskega programa PMP

Sklep NAKVIS o akreditaciji dodiplomskega študijskega programa DKT

Sklep NAKVIS o akreditaciji podiplomskega študijskega programa PMP

Sklep NAKVIS o podaljšanju akreditacije dodiplomskih študijskih programov PMP in DKT

• Za študij trajnostnega turizma na Erudiu sem se odločila že v srednji šoli.

»Predvsem zato, ker sem iskala nadaljnje šolanje, ki bi mi omogočalo, da bi bila doma in poleg študija tudi delala.
    Med študijem na Erudiu pridobivam ogromno znanja, ki ga uporabljam pri delu v našem kampu.
    Študij na Erudiu bi priporočala prav vsem, še posebej pa tistim s pomanjkanjem časa.«

Katarina Fatur študentka dodiplomskega študijskega programa Trajnostni turizem
  • Zakaj ERUDIO visokošolsko središče?

»Strokoven kader, zanimivi predavatelji, visoka odzivnost, odlična prilagodljivost (on-line predavanja s pogledom nazaj)...
    Priporočam vsem! Predvsem podjetnikom z razgibanim urnikom, kot sem sam.«

Uroš Mekinc direktor podjetja Šola vožnje Mekinc,
    študent dodiplomskega programa programa Podjetništvo in mednarodno poslovanje