VODSTVO ERUDIO VS

ORGANI ERUDIO VS

Prodekan za znanstveno-raziskovalno dejavnost: doc. dr. Jože Kocjančič

SENAT:

Senat je najvišji strokovni organ ERUDIO Visokošolskega središča. Izvoli ga akademski zbor. Sestavljajo ga visokošolski učitelji in znanstveni delavci ter študentje.

Senat obravnava vprašanja s področja strokovnega dela, določa strokovne podlage za program dela in razvoj šole, usklajuje izobraževalno in znanstveno-raziskovalno delo ter ostale zadeve, vezane na pedagoško in raziskovalno dejavnost šole.

Delovna telesa senata:

• Komisija za študijske zadeve,
  • Komisija za imenovanje v nazive,
  • Komisija za kakovost,
  • Komisija za izbiro najboljšega diplomskega dela.

UPRAVNI ODBOR:

Je organ upravljanja ERUDIO Visokošolskega središča. Poleg nalog, določenih z zakonom, odloča o zadevah materialne narave in skrbi za nemoteno materialno poslovanje Visoke poslovne šole v skladu s Statutom. Sprejema statut in druge akte ERUDIO Visokošolskega središča, imenuje dekana, prodekane in predstojnike organizacijskih enot ERUDIO Visokošolskega središča.

AKADEMSKI ZBOR:

Akademski zbor je organ pedagoških delavcev ERUDIO Visokošolskega središča, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visokošolskega središča. Sestavljajo ga vsi visokošolski učitelji, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu ERUDIO Visokošolskega središča Pri njegovem delu sodelujejo tudi predstavniki študentov.

ŠTUDENTSKI SVET:

Študentski svet je predstavniški organ študentov ERUDIO Visokošolskega središča. Člane študentskega sveta izvolijo vsako leto v oktobru študenti vsakega letnika v študijskih središčih z javnim glasovanjem z večino glasov. Istočasno študenti izvolijo tudi predstavnike študentov za akademski zbor, senat, komisijo za kakovost in komisijo za študijske zadeve.

Člani študentskega sveta v študijskem letu 2020/2021 so:

- Haris Bašanović, predsednik ŠS in predstavnik študentov v Senatu

- Andrej Razpotnik, namestnik predsednika in predstavnik študentov v Senatu

- Anja Škabar, Komisija za študijske zadeve

- Nina Zajc, Komisija za kakovost

- Neža Tramte

- Gašper Krže

- Simona Petrič

- Rika Pajk

- Jože Vilar

- Nastja Car Kolenović

• Za študij trajnostnega turizma na Erudiu sem se odločila že v srednji šoli.

»Predvsem zato, ker sem iskala nadaljnje šolanje, ki bi mi omogočalo, da bi bila doma in poleg študija tudi delala.
    Med študijem na Erudiu pridobivam ogromno znanja, ki ga uporabljam pri delu v našem kampu.
    Študij na Erudiu bi priporočala prav vsem, še posebej pa tistim s pomanjkanjem časa.«

Katarina Fatur študentka dodiplomskega študijskega programa Trajnostni turizem
  • Zakaj ERUDIO visokošolsko središče?

»Strokoven kader, zanimivi predavatelji, visoka odzivnost, odlična prilagodljivost (on-line predavanja s pogledom nazaj)...
    Priporočam vsem! Predvsem podjetnikom z razgibanim urnikom, kot sem sam.«

Uroš Mekinc direktor podjetja Šola vožnje Mekinc,
    študent dodiplomskega programa programa Podjetništvo in mednarodno poslovanje