• Kaj ste pridobili s študijem?

»Znanje, ki ga je mogoče dobro izkoristili pri razvoju slovenskega turizma.«

Sabina Zajc študentka dodiplomskega študijskega programa Dediščinski in kulinarični turizem

VODSTVO EVŠ ERUDIO

Dekan: doc. dr. Matjaž Škabar

ORGANI EVŠ ERUDIO

Prodekan za znanstveno-raziskovalno dejavnost: doc. dr. Jože Kocjančič

SENAT:

Senat je najvišji strokovni organ Visokošolskega središča. Izvoli ga akademski zbor. Sestavljajo ga visokošolski učitelji in znanstveni delavci ter študentje.

Senat obravnava vprašanja s področja strokovnega dela, določa strokovne podlage za program dela in razvoj šole, usklajuje izobraževalno in znanstveno-raziskovalno delo ter ostale zadeve, vezane na pedagoško in raziskovalno dejavnost šole.

Delovna telesa senata:

• Komisija za študijske zadeve,
  • Komisija za imenovanje v nazive,
  • Komisija za kakovost,
  • Komisija za izbiro najboljšega diplomskega dela.

UPRAVNI ODBOR:

Je organ upravljanja ERUDIO Visokošolskega središča. Poleg nalog, določenih z zakonom, odloča o zadevah materialne narave in skrbi za nemoteno materialno poslovanje Visoke poslovne šole v skladu s Statutom. Sprejema statut in druge akte Visoke poslovne šole, imenuje dekana, prodekane in predstojnike organizacijskih enot ERUDIO Visokošolskega središča.

AKADEMSKI ZBOR:

Akademski zbor je organ pedagoških delavcev Visoke poslovne šole, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visokošolskega središča. Sestavljajo ga vsi visokošolski učitelji, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visoke poslovne šole. Pri njegovem delu sodelujejo tudi predstavniki študentov.

ŠTUDENTSKI SVET:

Študentski svet je predstavniški organ študentov Visokošolskega središča. Člane študentskega sveta izvolijo vsako leto v oktobru študenti vsakega letnika v študijskih središčih z javnim glasovanjem z večino glasov. Istočasno študenti izvolijo tudi predstavnike študentov za akademski zbor, upravni odbor in senat.

Člani študentskega sveta v študijskem letu 2018/2019 so:

• Haris Bašanović
  • Katarina Fatur
  • Mateja Klep Breskvar
  • Urška Anžlovar
  • Uroš Mekinc
  • Tjaša Zaletel
  • Vesna Lednik
  • Ajda Šolinc
  • Tjaša Rendić

Predsednica študentskega sveta: Mateja Klep Breskvar

24 Avgust 2019

• Vsi ERUDIOVCI na izobraževanju!

Spoštovani, obveščamo vas da smo vsi ERUDIOVCI 21. 8. 2019 na internem izobraževanju, z namenom, da bomo še boljši. Na vsa vaša vprašanja preko maila, telefona in preko ostalih kanalov, vam bomo odgovorili v četrtek, 22. 8. 2019. Hvala za... Nadaljuj z branjem →

• Poletni delovni čas ERUDIO izobraževalnega centra

Spoštovani, obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 8.7.2019, preklopili na poletni delovni čas. Tako bo od 8.7.2019 do vključno 16.8.2019 odpiralni čas in uradne ure od 7:00 do 15:00. Knjižnica bo ponovno odprta v ponedeljek, 26.8.2019, od 14:30 do 17:30. Veselimo se vašega obiska tudi v času dopustov in... Nadaljuj z branjem →

• TURISTIČNA GEOGRAFIJA IN KULTURNA DEDIŠČINA