VODSTVO ERUDIO VISOKOŠOLSKEGA SREDIŠČA

Dekanja: viš. pred., mag. Ana Starc Žagar

Predstojnik Evropskega inštituta za raziskovanje podjetništva: izr. prof. dr. Matjaž Škabar

ORGANI ERUDIO VISOKOŠOLSKEGA SREDIŠČA

SENAT:

Senat je najvišji strokovni organ ERUDIO Visokošolskega središča. Izvoli ga akademski zbor. Sestavljajo ga visokošolski učitelji in znanstveni delavci ter študentje.

Senat obravnava vprašanja s področja strokovnega dela, določa strokovne podlage za program dela in razvoj šole, usklajuje izobraževalno in znanstveno-raziskovalno delo ter ostale zadeve, vezane na pedagoško in raziskovalno dejavnost šole.

Delovna telesa senata:

• Komisija za študentske zadeve,
  • Komisija za imenovanje v nazive,
  • Komisija za kakovost,
  • Komisija za izbiro najboljšega diplomskega dela.

UPRAVNI ODBOR:

Je organ upravljanja ERUDIO Visokošolskega središča. Poleg nalog, določenih z zakonom, odloča o zadevah materialne narave in skrbi za nemoteno materialno poslovanje Visoke poslovne šole v skladu s Statutom. Sprejema statut in druge akte ERUDIO Visokošolskega središča, imenuje dekana, prodekane in predstojnike organizacijskih enot ERUDIO Visokošolskega središča.

AKADEMSKI ZBOR:

Akademski zbor je organ pedagoških delavcev ERUDIO Visokošolskega središča, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visokošolskega središča. Sestavljajo ga vsi visokošolski učitelji, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu ERUDIO Visokošolskega središča Pri njegovem delu sodelujejo tudi predstavniki študentov.

ŠTUDENTSKI SVET:

Študentski svet je predstavniški organ študentov ERUDIO Visokošolskega središča. Člane študentskega sveta izvolijo vsako leto v oktobru študenti vsakega letnika v študijskih središčih z javnim glasovanjem z večino glasov. Istočasno študenti izvolijo tudi predstavnike študentov za akademski zbor, senat, komisijo za kakovost in komisijo za študijske zadeve.

Člani študentskega sveta v študijskem letu 2023/2024 so:

• Anja Braniselj,  predsednica ŠS in Akademskega zbora, članica Senata,
  • Nina Verdenik, članica Akademskega zbora, podpredsednica Študentskega sveta,
  • Lana Berce, članica Akademskega zbora, članica Senata in  članica Komisije za študentske in študijske zadeve
  • Tatjana Birtič , članica Akademskega zbora, članica Komisije za kakovost
  • Tatjana Džajić, članica Akademskega zbora,
  • Žiga Jelenovič, član Akademskega zbora
  • Veronika Križman, članica Akademskega zbora
  • Damjana Bončina, članica Akademskega zbora
  • Mateja Kneževič, članica Akademskega zbora
  • Nina Vesel, članica, Akademskega zbora
  • Hana Rant,članica Akademskega zbora
  • Blaž Erzin, član Akademskega zbora
  • Anela Kičin, članica Akademskega zbora
  • Amanda Miklavčič, članica Akademskega zbora
  • Zelo sem zadovoljen s celotnim študijskim programom Gerokineziologija.

»Predavatelji se resnično trudijo med predavanji in si prizadevajo, da bi nam predali vse svoje znanje. Program večinoma poteka preko spleta, kar je še posebej priročno za profesionalne športnike kot sem jaz in vse, ki so pogosto odsotni. Z odzivi profesorjev in kakovostjo referatov sem izjemno zadovoljen.«

Rok Tršan študent programa Gerokineziologija, bivši vrhunski biatlonec, trener ženske mladinske biatlonske reprezentance
  • Za študij trajnostnega turizma na Erudiu sem se odločila že v srednji šoli.

»Predvsem zato, ker sem iskala nadaljnje šolanje, ki bi mi omogočalo, da bi bila doma in poleg študija tudi delala.
    Med študijem na Erudiu pridobivam ogromno znanja, ki ga uporabljam pri delu v našem kampu.
    Študij na Erudiu bi priporočala prav vsem, še posebej pa tistim s pomanjkanjem časa.«

Katarina Fatur študentka dodiplomskega študijskega programa Trajnostni turizem

20 April 2024