• Kaj ste pridobili s študijem?

»Znanje, ki ga je mogoče dobro izkoristili pri razvoju slovenskega turizma.«

Sabina Zajc študentka dodiplomskega študijskega programa Dediščinski in kulinarični turizem

VODSTVO EVŠ ERUDIO

Dekan: doc. dr. Matjaž Škabar

ORGANI EVŠ ERUDIO

Prodekan za znanstveno-raziskovalno dejavnost: doc. dr. Jože Kocjančič

SENAT:

Senat je najvišji strokovni organ Visokošolskega središča. Izvoli ga akademski zbor. Sestavljajo ga visokošolski učitelji in znanstveni delavci ter študentje.

Senat obravnava vprašanja s področja strokovnega dela, določa strokovne podlage za program dela in razvoj šole, usklajuje izobraževalno in znanstveno-raziskovalno delo ter ostale zadeve, vezane na pedagoško in raziskovalno dejavnost šole.

Delovna telesa senata:

• Komisija za študijske zadeve,
  • Komisija za imenovanje v nazive,
  • Komisija za kakovost,
  • Komisija za izbiro najboljšega diplomskega dela.

UPRAVNI ODBOR:

Je organ upravljanja ERUDIO Visokošolskega središča. Poleg nalog, določenih z zakonom, odloča o zadevah materialne narave in skrbi za nemoteno materialno poslovanje Visoke poslovne šole v skladu s Statutom. Sprejema statut in druge akte Visoke poslovne šole, imenuje dekana, prodekane in predstojnike organizacijskih enot ERUDIO Visokošolskega središča.

AKADEMSKI ZBOR:

Akademski zbor je organ pedagoških delavcev Visoke poslovne šole, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visokošolskega središča. Sestavljajo ga vsi visokošolski učitelji, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visoke poslovne šole. Pri njegovem delu sodelujejo tudi predstavniki študentov.

ŠTUDENTSKI SVET:

Študentski svet je predstavniški organ študentov Visokošolskega središča. Člane študentskega sveta izvolijo vsako leto v oktobru študenti vsakega letnika v študijskih središčih z javnim glasovanjem z večino glasov. Istočasno študenti izvolijo tudi predstavnike študentov za akademski zbor, upravni odbor in senat.

Člani študentskega sveta v študijskem letu 2018/2019 so:

• Blanka Kvas
  • Haris Bašanović
  • Katarina Fatur
  • Mateja Klep Breskvar
  • Urška Anžlovar
  • Uroš Mekinc
  • Tjaša Zaletel
  • Vesna Lednik
  • Ajda Šolinc
  • Tjaša Rendić

Predsednica študentskega sveta: Mateja Klep Breskvar