Mlade želimo opremiti za življenje v prihodnosti, in sicer z razvojem kompetenc, ki jih bodo potrebovali tudi za delovna mesta, ki bodo šele nastala. Poleg specifičnih znanj bodo zaželeni ustvarjalnost, sposobnost lateralnega mišljenja, spretnosti na različnih področjih in prilagodljivost.

Posameznik bo za uspeh potreboval sposobnost nadaljnjega učenja in hitrega ter učinkovitega prilagajanja razmeram. Cenjene bodo socialne, komunikacijske, podjetniške in kulturne kompetence.

Dijakom sporočamo tudi temeljne vrednote, kot so spoštovanje, medsebojno zaupanje in spodbujanje različnosti.

"Smo zasebna gimnazija različnih mladostnikov, ki imajo enake možnosti za uspeh."

GIM - Novice in dogodki

19 Marec 2024

Portal z gradivi za dijake ERUDIO zasebne gimnazije