Datum: 21. 01. 2021

OBJAVA RAZPISA ZA DELOVNO MESTO UČITELJA/UČITELJICE SOCIOLOGIJE

Erudio zasebna gimnazija objavlja prosto delovno mesto UČITELJA/UČITELJICE SOCIOLOGIJE za določen čas s krajšim delovnim časom, 30% delovno obveznost.

Delovno mesto: učitelj m/ž sociologije

Opis del in nalog: poučevanje predmeta sociologije v gimnaziji, priprave na maturo, priprava in izvedba pouka sociologije in druge dejavnosti po letnem delovnem načrtu Erudio zasebne gimnazije in po navodilih delodajalca

Zahtevana poklicna/strokovna izobrazba: končan univerzitetni študijski program ustrezne smeri

Trajanje zaposlitve: od 01. 02. 2021 za nadomeščanje delavke na delovnem mestu, do njene vrnitve  na delovno mesto učitelja sociologije, po prenehanju dolgotrajnega bolniškega staleža.

Delovne izkušnje: 2 leti

Poskusno delo: 3 mesece

Pogoji: ustrezna izobrazba, nekaznovanost, strokovni izpit iz vzgoje in izobraževanja, računalniška pismenost, zahtevano znanje slovenskega in angleškega jezika, dobro poznavanje dela v e-učilnici, izkušnje  z individualnim delom z dijaki, izkušnje z dijaki s posebnimi potrebami, sodelovanje s starši, izkušnje s pripravo dijakov na razna tekmovanja, poznavanje dela poučevanje na daljavo, čustvena inteligenca, samostojnost, komunikativnost, doslednost, odgovornost, organiziranost, fleksibilnost.

Rok za prijavo je 26. 01. 2021.

Pisne prijave z dokazili o izpolnjevanju pogojev (ustrezna izobrazba, potrdilo o nekaznovanosti, potrdilo o strokovnem izpitu iz VIZ) pošljite na mail Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

Nepopolnih vlog ne bomo obravnavali.

Datum: 25. 01. 2021

OBJAVA RAZPISA ZA DELOVNO MESTO UČITELJA/UČITELJICE GEOGRAFIJE

Erudio zasebna gimnazija objavlja prosto delovno mesto UČITELJA/UČITELJICE GEOGRAFIJE za določen čas s krajšim delovnim časom, 60% delovno obveznost.

Delovno mesto: učitelj m/ž geografije

Opis del in nalog: poučevanje predmeta geografije v gimnaziji od 1. do 4. letnika, priprave na maturo, priprava in izvedba pouka geografije in druge dejavnosti po letnem delovnem načrtu Erudio zasebne gimnazije in po navodilih delodajalca

Trajanje zaposlitve:  od 01. 02. 2021 za nadomeščanje delavke na delovnem mestu, do njene vrnitve  na delovno mesto učitelja geografije, po prenehanju dolgotrajnega bolniškega staleža.

Delovne izkušnje: 2 leti

Poskusno delo: 3 mesece

Rok za prijavo je 29. 01. 2021.

Nepopolnih vlog ne bomo obravnavali.

10 Maj 2021

• Velnes v boj proti “življenju na klik”!

Človeku sta, na vseh ravneh njegovega življenja, znanost in tehnika omogočila “življenje na klik”. Brez aktivnega gibanja. Vprašamo pa se lahko, ali se je človek, ki je ustvaril svet, v katerem praktično ne potrebuje več telesa za gibanje, ujel v... Nadaljuj z branjem →

• Zaključek dobrodelne akcije

V ponedeljek, 21. decembra 2020, se je zaključila dobrodelna akcija Nariši nasmeh na starostnikov obraz, s katero smo želeli starostnikom polepšati praznične dni. Iskrena hvala vsem dijakom in profesorjem, ki so prispevali delček svoje ustvarjalnosti in dobrih želja ter tako... Nadaljuj z branjem →

• Pisanje voščilnic