Dragi dijaki!

Lansko šolsko leto je bilo zanimivo in nas je pošteno preizkusilo. Tudi v naslednjem šolskem letu se bomo soočali s spremembami in se bo potrebno prilagajati različnim nenapovedanim situacijam.

Je že tako, da živimo v svetu, polnem sprememb in temu se je potrebno čim bolj fleksibilno prilagoditi. Ker vem, da vam v tem obdobju življenja ni lahko in da vas poleg šole zanima še precej drugih stvari, se na ERUDIO zasebni gimnaziji trudimo, da vam ta leta olajšamo. Olajšamo predvsem v tem, da znanje pridobivate v prijetnem in spoštljivem okolju. V okolju, kjer imate vsi možnost, da pokažete vse svoje talente, vse svoje prednosti, kjer prevzemate odgovornost za svoja dejanja, kjer ste lahko to, kar ste.

Kaj pričakujem od vas?

Da zagrabite priložnost z obema rokama, požirate in vračate znanje, prevzemate odgovornost, uporabljate svoje sposobnosti in talente na vsakem koraku ter da gojite vrednote, kot so spoštovanje, iskrenost, poštenost, znanje, …

Kaj pa vi lahko pričakujete od nas?

V prvi vrsti spoštovanje, znanje, izkušnje, pogovor, ljudi, ki vam bodo prisluhnili in vam stali ob strani.

Vsem skupaj želim, da bo šolsko leto 2020/21 minilo brez večjih pretresov in da ostanemo zdravi. Naj bo to prekrasno leto, polno znanja, novih znanstev, izkušenj in prelepih trenutkov.

Barbara Fortuna

Barbara Fortuna,
ravnateljica ERUDIO zasebne gimnazije

GIM - Novice in dogodki

10 Maj 2021

• Velnes v boj proti “življenju na klik”!

Človeku sta, na vseh ravneh njegovega življenja, znanost in tehnika omogočila “življenje na klik”. Brez aktivnega gibanja. Vprašamo pa se lahko, ali se je človek, ki je ustvaril svet, v katerem praktično ne potrebuje več telesa za gibanje, ujel v... Nadaljuj z branjem →

• Zaključek dobrodelne akcije

V ponedeljek, 21. decembra 2020, se je zaključila dobrodelna akcija Nariši nasmeh na starostnikov obraz, s katero smo želeli starostnikom polepšati praznične dni. Iskrena hvala vsem dijakom in profesorjem, ki so prispevali delček svoje ustvarjalnosti in dobrih želja ter tako... Nadaljuj z branjem →

• Pisanje voščilnic