ERUDIO Višja strokovna šola ima bogato tradicijo na področju izobraževanja odraslih, saj je pod imeni ZARIS, EURO ŠOLA Ljubljana in Zavod IRC prisotna na izobraževalnem trgu že več kot 15 let.

Leto 2012 pa za višje šole predstavlja mejnik, namreč zgoraj omenjene višje strokovne šole so se združile v ERUDIO Višjo strokovno šolo, ki je organizacijska enota ERUDIO izobraževalnega centra, ki poleg višješolskih strokovnih programov ponuja še srednješolsko strokovno izobraževanje in gimnazijo.

Od študijskega leta 2011/12 poleg klasičnega izrednega študija, ponujamo tudi e-študij (študij na daljavo) za programe Logistično inženirstvo, Organizator socialne mreže in Ekonomist. V študijskem letu 2012/13 smo uspešno vpisali tudi prvo generacijo študentov programa Gradbeništva na daljavo. Smo eni izmed prvih izobraževalnih centrov, ki ponujamo sodoben način e-študija, saj od študijskega leta 2017/18 izvajamo vse programe razen Medijske produkcije kot študij na daljavo

Delamo z veseljem, zato so naši predavatelji skrbno izbrani in študentje lepo sprejeti.

Do sedaj je pri nas diplomiralo že več kot 2600 študentov.

V izobraževalnem centru ERUDIO ponujamo v Ljubljani in širši okolici, največ različnih javnoveljavnih izobraževalnih programov.

Dolgoletne izkušnje vseh nas, ki smo vpeti v izobraževalni center ERUDIO, zadovoljstvo naših diplomantov, naša zavezanost in čut poklicanosti sta največje zagotovilo, da se za vsakega našega študenta kar najbolj potrudimo.

Želimo postati vodilna sodobna in kakovostna izobraževalna poslovna skupina v Sloveniji, ki se razlikuje od drugih po vrhunskih predavateljih in osebnemu odnosu do slušateljev.

• Še nimate poguma za študij?

»Opogumite se in naredite en velik korak naprej za sebe. Na koncu bo občutek odličen.«

Suzana Dražetić diplomantka na programu Ekonomist
  • In e-študij? Ali je s tem kdo zadovoljen?

»E-študij je super, saj lahko predavanja pogledaš, ko imaš čas, kar je super za zaposlene ter starše.«

Boštjan Kukovičič diplomant na programu Informatika

19 April 2024