Dobrodošli na spletni strani Erudio Višje strokovne šole!

Spoštovane obiskovalke, spoštovani obiskovalci,

Z veseljem vas pozdravljam v virtualnem prostoru, kjer se odpirajo vrata znanja, inovacij ter priložnosti za vaš osebni in poklicni razvoj. Erudio Višja strokovna šola je prostor, kjer se povezujejo strast do učenja, izkušnje predavateljev,mentorjev in želja po oblikovanju uspešne poklicne poti.

Vsak izmed vas je tukaj z razlogom - bodisi da raziskujete naše študijske programe, iščete dodatne informacije o predavanjih in seminarjih, ali pa razmišljate o svoji prihodnosti ali kariernih možnostih.

Vabim vas, da raziskujete, postavljate vprašanja in se poglobite v vse možnosti, ki vam jih ponuja Erudio Višja strokovna šola. Ne glede na to, ali ste že naši študenti, ali pa šele razmišljate o vpisu, smo tukaj, da vam nudimo podporo na vsakem koraku vaše študijske poti.

Veseli bomo vsakega izmed vas, saj le skupaj lahko zgradimo most do uspešne prihodnosti!

S spoštovanjem,

Mag. Renata Duračak Amon, Ravnateljica Erudio Višje strokovne šole

• Še nimate poguma za študij?

»Opogumite se in naredite en velik korak naprej za sebe. Na koncu bo občutek odličen.«

Suzana Dražetić diplomantka na programu Ekonomist
  • In e-študij? Ali je s tem kdo zadovoljen?

»E-študij je super, saj lahko predavanja pogledaš, ko imaš čas, kar je super za zaposlene ter starše.«

Boštjan Kukovičič diplomant na programu Informatika

20 April 2024