• Še nimate poguma za študij?

»Opogumite se in naredite en velik korak naprej za sebe. Na koncu bo občutek odličen.«

Suzana Dražetić diplomantka na programu Ekonomist

Lepo pozdravljeni dragi bodoči študenti in študentke!

Sem ravnateljica višje strokovne šole in svoje delo opravljam z velikim veseljem in predanostjo. V največje zadovoljstvo mi je, ko vidim, kako študenti tkejo vezi med seboj, kako pridobivajo nova znanja in veščine in pri tem postajajo samozavestnejši. Na koncu pa študij zaključijo s slavnostnim dogodkom – podelitvijo diplom, kjer skupaj proslavljamo. Nato gredo novim zmagam, zaposlitvenim in osebnim izzivom, naproti. Potem pa se kdo vrne čez nekaj let na šolo ali pa se z diplomanti naključno srečamo in povedo mi, kako zelo so bili z ERUDIO VIŠJO STROKOVNO ŠOLO zadovoljni in kako jim je pomagala do želenih ciljev. Povem vam, da je to prijeten občutek, ki ti da krila za naprej. Da smo na pravi poti že 25 let in mislimo na njej tudi nadaljevati.

Zato vas z veseljem in ponosom povabim v našo družbo. Na ERUDIO - šolo s tradicijo, nasmehom, pozitivno energijo in seveda strokovnostjo.

visja sola ana starc zagarSe vidimo!
mag. Ana Starc Žagar
v.d. ravnateljice ERUDIO VIŠJE STROKOVNE ŠOLE

17 September 2019

• Vsi ERUDIOVCI na izobraževanju!

Spoštovani, obveščamo vas da smo vsi ERUDIOVCI 21. 8. 2019 na internem izobraževanju, z namenom, da bomo še boljši. Na vsa vaša vprašanja preko maila, telefona in preko ostalih kanalov, vam bomo odgovorili v četrtek, 22. 8. 2019. Hvala za... Nadaljuj z branjem →

• Poletni delovni čas ERUDIO izobraževalnega centra

Spoštovani, obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 8.7.2019, preklopili na poletni delovni čas. Tako bo od 8.7.2019 do vključno 16.8.2019 odpiralni čas in uradne ure od 7:00 do 15:00. Knjižnica bo ponovno odprta v ponedeljek, 26.8.2019, od 14:30 do 17:30. Veselimo se vašega obiska tudi v času dopustov in... Nadaljuj z branjem →

• TURISTIČNA GEOGRAFIJA IN KULTURNA DEDIŠČINA