Lepo pozdravljeni dragi bodoči študenti in študentke!

Sem ravnateljica višje strokovne šole in svoje delo opravljam z velikim veseljem in predanostjo. V največje zadovoljstvo mi je, ko vidim, kako študenti tkejo vezi med seboj, kako pridobivajo nova znanja in veščine in pri tem postajajo samozavestnejši. Na koncu pa študij zaključijo s slavnostnim dogodkom – podelitvijo diplom, kjer skupaj proslavljamo. Nato gredo novim zmagam, zaposlitvenim in osebnim izzivom, naproti. Potem pa se kdo vrne čez nekaj let na šolo ali pa se z diplomanti naključno srečamo in povedo mi, kako zelo so bili z ERUDIO VIŠJO STROKOVNO ŠOLO zadovoljni in kako jim je pomagala do želenih ciljev. Povem vam, da je to prijeten občutek, ki ti da krila za naprej. Da smo na pravi poti že 25 let in mislimo na njej tudi nadaljevati.

Zato vas z veseljem in ponosom povabim v našo družbo. Na ERUDIO - šolo s tradicijo, nasmehom, pozitivno energijo in seveda strokovnostjo.

visja sola ana starc zagarSe vidimo!
mag. Ana Starc Žagar
v.d. ravnateljice ERUDIO VIŠJE STROKOVNE ŠOLE

• Še nimate poguma za študij?

»Opogumite se in naredite en velik korak naprej za sebe. Na koncu bo občutek odličen.«

Suzana Dražetić diplomantka na programu Ekonomist
  • In e-študij? Ali je s tem kdo zadovoljen?

»E-študij je super, saj lahko predavanja pogledaš, ko imaš čas, kar je super za zaposlene ter starše.«

Boštjan Kukovičič diplomant na programu Informatika

22 November 2019

• ERUDIO GIMNAZIJCI NA ZMAGOVALNIH STOPNIČKAH!

GIMNAZIJCI PONOVNO NA ZMAGOVALNIH STOPNIČKAH! Juhuhu! Eva Kalan, dijakinja 4. letnika ERUDIO Zasebne gimnazije je osvojila drugo mesto na Ljubljanskem badmintonskem srednješolskem tekmovanju! Nanizala je 4 zmage in edini poraz v finalu. Čestitke! ČESTITKE TUDI OSTALIM TEKMOVALCEM Tekmovali so še:... Nadaljuj z branjem →

• NATEČAJ ZA NAJBOLJŠI SREDNJEŠOLSKI HAIKU

Spoštovani dijaki! Kot vsako leto bo ERUDIO zasebna gimnazija tudi letos sodelovala na državnem natečaju za najboljši srednješolski haiku. Prepričani smo, da se bomo tudi letos (tako kot pretekla leta) odlično odrezali in bodo med nagrajenimi dijaki ponovno tudi ERUDIOVCI... Nadaljuj z branjem →

• NOČ BRANJA