• Zakaj se splača nadaljevati šolanje tudi v zrelih letih - kako začeti?

Vse, kar pa je potrebno za ta korak oz. premik naprej, je zavedanje, da smo sami gospodarji svojega življenja in časa.
    Vsak izgubljen trenutek je za vedno izgubljen. Postaviti si moramo cilj in se odločiti, da zmoremo.

Anton Zidar, 48 let zaključil izobraževanje na ERUDIO Srednji šoli in ERUDIO jezikovnih tečajih

V letu 2012 smo spremenili naziv Zavoda EURO ŠOLA v Zavod ERUDIO izobraževani center in k omenjenemu Zavodu pripojili tudi Zavoda IRC in Zavod Zaris. stavba_erudio

Tako je postal ERUDIO univerzalni pravni naslednik Zavoda Zaris in Zavoda IRC.
Namen pripojitve je lažje poslovanje, komuniciranje in poenoteno delovanje izobraževalnega centra. Od 21. 2. 2012 tako delujejo srednje šole kot organizacijska enota v okviru Zavoda Erudio, Izobraževalni center pod imenom: ERUDIO SREDNJA POKLICNA IN STROKOVNA ŠOLA.

Do leta 2012 smo delovali na področju srednjih šol v dveh ločenih zavodih ZARIS in EURO ŠOLA Ljubljana, ki imata že svojo tradicijo. Zaris, zavod za razvoj, izobraževanje in svetovanje je bil ustanovljen leta 2000, ko je s prvo generacijo vpisanih v letu 2001/2002 začel izvajati srednješolske programe: maturitetni tečaj, ekonomski tehnik, trgovec, predšolska vzgoja in elektro-programi.  Zavod ZARIS je bil med prvimi zasebnimi šolami v Sloveniji. Prav tako je v okviru EURO ŠOLE Ljubljana začela delovati ena prvih zasebnih gimnazij v Sloveniji.

Ves ta čas se ukvarjamo z izobraževanjem odraslih, z razvijanjem izobraževalnih metod in izobraževalnih programov, z informacijsko in s programsko podporo izobraževanju. Do sedaj je pri nas maturiralo že več kot 1000 udeležencev.

V okviru izobraževalnega centra ERUDIO delujeta dve organizacijski enoti ERUDIO srednja šola in ERUDIO višja strokovna šola.
V poslovni skupini ERUDIO združujemo še Visoko poslovno šolo ERUDIO in Visoko šolo za trajnostni turizem ERUDIO, ter Akademijo Erudio, družbo za neformalno izobraževanje in razvoj tehnologij.

V poslovni skupini ERUDIO ponujamo v Ljubljani in širši okolici največ različnih javnoveljavnih izobraževalnih programov: od srednjih šol, višjih šol do visokih šol. Dolgoletne izkušnje vseh nas, ki smo vpeti v poslovno skupino ERUDIO, zadovoljstvo naših maturantov in diplomantov, naša zavezanost in čut poklicanosti sta največje zagotovilo, da se za vsakega našega udeleženca ali študenta kar najbolj potrudimo.

Želimo postati vodilna sodobna in kakovostna izobraževalna poslovna skupina v Sloveniji, ki se razlikuje od drugih po vrhunskih predavateljih in osebnem odnosu do slušateljev.

Save

• Poletni delovni čas ERUDIO izobraževalnega centra

Spoštovani, obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 8.7.2019, preklopili na poletni delovni čas. Tako bo od 8.7.2019 do vključno 14.8.2019 odpiralni čas in uradne ure od 7:00 do 15:00. Knjižnica bo ponovno odprta v ponedeljek, 26.8.2019, od 14:30 do 17:30. Veselimo se vašega obiska tudi v času dopustov in... Nadaljuj z branjem →

• TURISTIČNA GEOGRAFIJA IN KULTURNA DEDIŠČINA