Vas brskalnik ne podpira JavaScripta! / Your browser does not support JavaScript!

Sodelavec v IT oddelku

V ekipo Erudio izobraževalnega centra vabimo zavzetega, odgovornega in proaktivnega sodelavca za delo na področju IT.

Pričakujemo nekoga, ki rad dela z računalniki in ima izkušnje na tem področju. Želimo nekoga, ki se spozna na hardware, hkrati pa mu komunikacija ne predstavlja problema. In najpomembneje, pripravljen se je učiti, izobraževati in iskati rešitve.

Smo podjetje z dolgoletno tradicijo v izobraževanju, z napredno razvitim ONLINE načinom izobraževanja. Smo mlada ekipa, zavzetih in kolegialnih sodelavcev, ki spodbuja proaktivni pristop k reševanju izzivov.

Opis delovnega mesta

  • Skrb za dnevno delovanje računalniške opreme (tiskalniki, telefoni, omrežje, računalniki, projektorji, itd.)
  • Podpora uporabnikom (zaposlenim, predavateljem in študentom)
  • Nadzorovanje in tehnična podpora pri online predavanjih in izpitih
  • Urejanje spletnih učilnic (priprava online izpitov, pomoč pri izpitih
  • Skrb za urejenost evidence računalniške opreme in drugih evidenc

Kaj pričakujemo?

  • Znanje, želja in sposobnosti dela z računalniki je na 1. mestu (tehnična podkovanost)
  • Zaključena vsaj srednja šola, katerekoli smeri (5. stopnja izobrazbe)
  • Dobro poznavanje Excel-a in ostalih Microsoft Office orodij
  • Dobro razvite komunikacijske sposobnosti (pisne in ustne) in medosebne veščine
  • Dobro znanje angleščine
  • Odgovornost za kvalitetno opravljeno delo
  • Želja po učenju in iskanju rešitev, četudi jih še ne poznate

Kaj je prednost, ni pa nujno potrebno za zasedbo delovnega mesta?

  • če imate znanja in izkušnje pri izdelavi spletnih strani (Joomla in Wordpress) so prednost
  • oblikovanje v InDesignu in drugih Adobe orodjih
  • poznavanje ali izkušnje z delom v Moodlu
  • izkušnje z delom na IT področju

Kaj ponujamo?

Ponujamo vam 12 mesečno delo z željo, da delovno razmerje po tem obdobju nadaljujemo. Delovno mesto je na sedežu šole, v Ljubljani, z večizmenskim delovnim časom 9:00-17:00 ali 12:00-20:00.

Zakaj izbrati nas?

  • Delali boste v uspešnem in prepoznavnem izobraževalnem podjetju z več kot 25 letno tradicijo
  • Smo prijeten, mlad, fleksibilen in energičen kolektiv
  • Čaka vas zanimivo in dinamično delo
  • Ponujamo urejeno delovno okolje in parkirišče
  • Imate možnost strokovnega in osebnega razvoja

Kako se prijavite?

Vaš CV in motivacijsko pismo z utemeljitvijo, zakaj ste pravi kandidat / kandidatka za nas, nam pošljite na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate. do 21. 10. 2021. Za več informacij pokličite 01 / 515 27 74.

Erudio izobraževalni center

Aktualne novice in dogajanje. Kaj se dogaja, kdaj, zakaj, kako in s kom?

Erudio blog

20 April 2024

erudio zemljevid

+386(1)500-86-80

Naslov

Litostrojska cesta 40
1000 Ljubljana
Slovenija
Slovenija