PODIPLOMSKI ŠTUDIJ

ORGANI VPŠ ERUDIO

Prodekan za znanstveno-raziskovalno dejavnost: doc. dr. Jože Kocjančič

SENAT:

Senat je najvišji strokovni organ Visoke poslovne šole. Izvoli ga akademski zbor. Sestavljajo ga visokošolski učitelji in znanstveni delavci ter študentje.

Senat obravnava vprašanja s področja strokovnega dela, določa strokovne podlage za program dela in razvoj šole, usklajuje izobraževalno in znanstveno-raziskovalno delo ter ostale zadeve, vezane na pedagoško in raziskovalno dejavnost šole.

Delovna telesa senata:

• Komisija za študijske in študentske zadeve,
  • Komisija za imenovanje v nazive,
  • Komisija za kakovost,
  • Komisija za izbiro najboljšega diplomskega dela.

UPRAVNI ODBOR:

Je organ upravljanja Visoke poslovne šole ERUDIO. Poleg nalog, določenih z zakonom, odloča o zadevah materialne narave in skrbi za nemoteno materialno poslovanje Visoke poslovne šole v skladu s Statutom. Sprejema statut in druge akte Visoke poslovne šole, imenuje dekana, prodekane in predstojnike organizacijskih enot Visoke poslovne šole.

AKADEMSKI ZBOR:

Akademski zbor je organ pedagoških delavcev Visoke poslovne šole, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visoke poslovne šole. Sestavljajo ga vsi visokošolski učitelji, znanstveni delavci in visokošolski sodelavci, ki sodelujejo v izobraževalnem in raziskovalnem procesu Visoke poslovne šole. Pri njegovem delu sodelujejo tudi predstavniki študentov.

ŠTUDENTSKI SVET:

Študentski svet je predstavniški organ študentov Visoke poslovne šole. Člane študentskega sveta izvolijo vsako leto v oktobru študenti vsakega letnika v študijskih središčih z javnim glasovanjem z večino glasov. Istočasno študenti izvolijo tudi predstavnike študentov za akademski zbor, upravni odbor in senat.

Člani študentskega sveta v študijskem letu 2018/2019 so:

• Vesna Lednik
  • Uroš Mekinc
  • Haris Bašanović
  • Tjaša Rendić
  • Martin Ziernfeld.

Predsednica študentskega sveta: Vesna Lednik

• NEGA KOŽE POZIMI

NEGA KOŽE JE IZREDNEGA POMENA TUDI POZIMI Naša koža je v zimskem času še posebej izpostavljena najrazličnejšim zunanjim vplivom, na katere se težko sproti prilagaja. Zato ji moramo z vsakdanjo nego pomagati po najboljših močeh. Mrzel in vlažen zrak zunaj,... Nadaljuj z branjem →

• Delovni čas na ERUDIO

Spoštovani, obveščamo vas, da smo od 24.12.2018 do 2.1.2019 zaprti. Vidimo se ponovno v četrtek, 3.1.2019. Želimo vam prijetne praznike in znanja polno 2019! ERUDIO izobraževalni center

• Z ERUDIOM V ŠPANIJO