PODIPLOMSKI ŠTUDIJ

zanima me

Študij podjetništva in mednarodnega poslovanjaskabar

Spoštovane študentke, študenti, sodelavci!

Naslov skriva raznolike vsebine in daje človeku veliko na najrazličnejših področjih. Tako vpliva na razvoj družbe kot celote, njenih sestavnih delov, infrastrukture, ki nam zagotavlja človeka dostojno življenje, skrb za zdravje, osebnostni razvoj…

Mediji nam vsakodnevno poročajo o pomenu bruto družbenega produkta, o finančni krizi, o kreditnem krču, o nekvalitetnih naložbah, bankrotih držav, družb in podobno.

In če se med dnevne novice prikrade naslov, ki nas želi seznaniti z uspehi kakega podjetja, je takšni novici po navadi namenjena manjša pozornost, kot pa bi si jo le ta zaslužila.

Povedano krajše: brez uspešnih podjetij bo težko preživeti, pa če sprejemamo še tako stroge ukrepe, delamo do stotega leta, varčujemo do onemoglosti in zmanjšujemo porabo do negativnih zneskov.

Pri nas šolamo podjetnike. Take, ki to že so in ostale, ki to še bodo. In jih poleg tega naučimo še pravil mednarodnega poslovanja. Uspešno podjetje in podjetnik sta namreč vse bolj odvisna od poslovanja v mednarodnem okolju. Danes, jutri in pojutrišnjem.

Želimo vas naučiti predvsem tistih znanj, ki vam bodo pomagala izkoristiti naravni potencial, in ki bodo oplemenitila vaše obstoječe podjetniške ideje. Pokazali vam bomo hitrejšo pot v mednarodni poslovni svet. In nenazadnje, potrudili se bomo, da se boste v procesu izobraževanja tudi spoznavali, družili in izrazili svojo individualnost.

Zavedamo se, da ste podjetniki (tudi bodoči) tisti subjekti, na katerih temelji vse.

Matjaž Škabar, dekan

• NEGA KOŽE POZIMI

NEGA KOŽE JE IZREDNEGA POMENA TUDI POZIMI Naša koža je v zimskem času še posebej izpostavljena najrazličnejšim zunanjim vplivom, na katere se težko sproti prilagaja. Zato ji moramo z vsakdanjo nego pomagati po najboljših močeh. Mrzel in vlažen zrak zunaj,... Nadaljuj z branjem →

• Delovni čas na ERUDIO