Dragi udeleženci izobraževanja odraslih!

Naj najprej povem, da občudujem in zelo cenim vsakogar, ki se kot odrasel odloči, da bo dokončal svojo izobraževalno pot. Koliko odrekanja, vztrajnosti in volje je potrebno za to. To vedo samo tisti, ki so to poskusili in jim je uspelo.

Na ERUDIO srednji šoli vam tukaj prihajamo naproti. Ker se zavedamo, da ni lahko usklajevati delovnih dolžnosti, družinskih obveznosti in še šolanja, se trudimo, da vam vse skupaj olajšamo. Olajšamo predvsem v tem, da znanje pridobivate v prijetnem in spoštljivem okolju. V okolju, kjer imate vsi možnost, da pokažete vse svoje talente, vse svoje prednosti, kjer prevzemate odgovornost za svoja dejanja, kjer ste lahko to, kar ste.

Kaj pričakujem od vas?

Da zagrabite priložnost z obema rokama, požirate in vračate znanje, prevzemate odgovornost, uporabljate svoje sposobnosti in talente na vsakem koraku ter da gojite vrednote, kot so spoštovanje, iskrenost, poštenost, znanje, …

Kaj pa vi lahko pričakujete od nas?

V prvi vrsti spoštovanje, znanje, izkušnje, pogovor, ljudi, ki vam bodo prisluhnili in vam stali ob strani.

Želim vam prekrasno leto, polno znanja, novih znanstev, izkušenj in prelepih trenutkov.

Barbara Fortuna

24 April 2024